◇صفحه‌اول◇

ماشین حساب آنلاین اسما با توابع مهندسی

ASMA Calculator: Calculate it Online ماشین حساب آنلاین اسما با توابع مهندسی ماشین حساب آنلاین اسما با توابع مهندسی instagram • Facebook ماشین حساب آنلاین اسما با توابع مهندسی ماشین حساب آنلاین اسما با توابع مهندسی

◇صفحه‌اول ◇محاسبه‌هزینه‌چاپ ◇سفارش‌چاپ ◇محاسبه‌هزینه‌صفحه‌آرائی ◇نمونه‌های‌چاپ ◇معرفی‌کتاب ◇آموزش‌مراحل‌آماده‌سازی‌کتاب ◇کاتالوگ‌ما ◇طراحی‌وچاپ‌کالای‌تبلیغاتی ◇ماشین‌حساب ◇تماس‌باما ◇تماس‌تلگرام ◇انتشارات‌سلمان‌آزاده


❍ چاپ کتاب بصورت دیجیتال با جلد ۴ رنگ و سلوفون و صحافی چسب گرم 
❍ چاپ کتاب بصورت افست در تیراژ بالا، تکرنگ، دو رنگ و چهار رنگ
❍ تکثیر کتب قدیمی و نایاب
❍ چاپ مجله 4 رنگ (متن و جلد رنگی)
❍ صحافی جلد شومیز ۲۵۰ گرم گلاسه چهاررنگ با سلوفون
❍ صحافی جلد گالینگور به دو صورت جلدسازی و طلاکوب
❍ طراحی آرم، کاتالوگ، کاراکتر، بسته‌بندی، کارت ویزیت، سربرگ، ...
❍ خدمات قبل از چاپ: صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اسکن، ...
❍ اخذ شابک از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و فیپای کتابخانه ملی

آموزش فتوشاپ: از مبتدی تا عالی

تهران. خیابان شریعتی. روبروی پارک شریعتی. پلاک ۹۷۵. واحد یک
22846153 - 26644625 - 22869217 - 88392516 - 88392482
chap.emruz@gmail.com
Telegram: @chapemruz // 0921-234-4202
www.chap-emruz.com © Mar 2022


آموزش فتوشاپ


فتوشاپ قادر است تصاویر رستری را در چندین لایه و با پشتیبانی از ماسک ها، ترکیب آلفا و چندین مدل رنگ ویرایش و ترکیب کند.

فتوشاپ از فرمت های فایل PSD و PSB خود برای پشتیبانی از این ویژگی ها استفاده می کند.

علاوه بر گرافیک رستر، فتوشاپ قابلیت محدود برای ویرایش یا نمایش متن و گرافیک برداری، همچنین گرافیک سه بعدی و ویدئو دارد. مجموعه امکانات آن با استفاده از پلاگین ها قابل توسعه است.

برنامه های توسعه یافته و به صورت مستقل از فتوشاپ منتشر شده که در داخل آن اجرا شده و قابلیت های جدید یا بهبود یافته جدید ارائه می دهند.

نامگذاري فتوشاپ در ابتدا براساس شماره نسخه بود. از اکتبر 2002 (پس از معرفي نام تجاري Creative Suite)، هر نسخه جديدي از فتوشاپ با "CS" به علاوة يك عدد نامگذاري شده است.

با معرفی برند Creative Cloud در ژوئن 2013 و تغییر پسوند "CS" به "CC"، مدل لایسنسینگ فتوشاپ به مدل اشتراک نرم افزار به عنوان خدمات تغییر کرد. ‌

تاریخچه‌ فتوشاپ با نرم افزارهای تکمیلی مانند Adobe ImageReady، Adobe Fireworks، Adobe Bridge، Adobe Device Central و Adobe Camera RAW همراه بوده است.

همراه با فتوشاپ، شرکت ادوبی
Photoshop Elements، Photoshop Lightroom، Photoshop Express، Photoshop Fix، Adobe Illustrator و Photoshop Mix
را توسعه داده و منتشر می‌کند.

کار با فتوشاپ به شما اجازه می‌دهد تصاویر شخصی را ادیت کنید. این ادیت‌ها می‌تواند در ساده‌ترین اشکال آن، برش بخشی از تصویر، تصحیح رنگ یا حذف کردن بخشی از اجزای تصویر باشد.

در زمان تصحیح عکس موجود شما می‌توانید اجزایی به عکس اضافه کنید، برای مثال می‌توان یک منبع نور یا یک گلدان را به تصویر اصلی اضافه کرد.

و یا مانند کاری که دوربین‌های عکاسی در زمان ثبت تصویر انجام می‌دهند، با فتوشاپ می‌توان بخش‌هایی از عکس را مات کرد تا اجزای اصلی بهتر دیده شوند.

اما بخش اصلی توانایی های فتوشاپ در ایجاد و خلق تصاویر جدید است. دامنه توانایی‌های فتوشاپ آنچنان وسیع است که کمتر کسی میتواند ادعا کند به تمامی آنها مسلط است.

اگر از افرادی که سال‌هاست با فتوشاپ کار می‌کنند سوال کنید به شما خواهند گفت که مرتبا قابلیت‌های جدیدی را در آن کشف می‌کنند.

دلیل این حجم وسیع قابلیت‌ها علاوه بر اضافه شدن ابزارهای جدید که مرتبا در نسخه‌های جدید اتفاق می‌افتد، ناشی شده از روش هوشمندانه فتوشاپ در طراحی این نرم‌افزار است.

به جرات می‌توان گفت ابزار‌های متعدد فتوشاپ در تلفیق با یکدیگر هزاران حالت کاربردی را بوجود می‌آورند که در زمان اجرای هر طرح، کاربر را شگفت زده‌ می‌کند.

اگر در کار با این نرم افزار مبتدی هستید به شما نوید می‌دهیم که سال‌ها با آن کار خواهید کرد و در هر کار جدید قابلیت‌هایی شگفت‌انگیز را کشف خواهید کرد.