انتشارات سلمان آزاده
آکادمی مطالعات ایرانی لندن
چاپ و طرح امروز

Salman Azadeh Publication
London Academy of Iranian Studies

ارائه تخفیف در فروش اینترنتی

فـروش اینتـرنتی

معرفی انتشارات سلمان آزاده
Salman Azadeh Publication

«انتشارت سلمان آزاده» در حوزه‌های فلسفه اسلامی، عرفان، مولوی پژوهی، پژوهش در افکار شیخ‌صفی‌الدین اردبیلی، قرآن‌شناسی، هنر اسلامی، تاریخ، روابط بین‌الملل و دیپلماسی، کتاب‌های علمی و تحقیقاتی منتشر می‌کند

از کتب ارزشمند این انتشارات «دانشنامه معاصر قرآن کریم» است. مدیر انتشارات خانم دکتر مهوش‌السادات علوی، مثنوی‌شناس معاصر است.

«چاپ و طرح امروز» تحت پوشش انتشارات سلمان آزاده است و در چاپ دیجیتال و افست کتب از تیراژ یک تا ۵۰۰۰ نسخه فعالیت دارد و خدمات آماده‌سازی کتاب نظیر صفحه‌آرایی، طراحی جلد و اخذ مجوز چاپ از ارشاد را نیز ارائه می‌کند.

انتشارات سلمان آزاده: ناشر کتب عرفانی، فلسفی، مذهبی، سیاسی

آدرس: تهران. خیابان شریعتی. روبروی پارک شریعتی. پلاک 975. واحد یک / 88392516 / 22846153 / 22869217 / ایمیل: sa22869217@gmail.com
Share on Facebook
instagram

          کتب منتخب
         تأملی در فلسفه سیاسی

کتاب «تأملی در فلسفه سیاسی» درباره دولت، سیاست، قدرت، آزادی و عدالت از منظر عقلی و فلسفه سیاسی اسلامی بحث می‌کند. مباحث کتاب شامل جمع بندی ۴۵ سال تجربه کنش سیاسی و دانش نظری سیاسی مؤلف است، بنابراین مباحث کتاب تنها از طریق مطالعات کتابخانه‌ای شکل نگرفته، بلکه حاصل تعامل میدان عمل و سپهر نظریه‌پردازی است. فلسفه سیاسی؛ شناخت و پاسخ به سؤالات اساسی درباره دولت، سیاست، آزادی و عدالت است. فلسفه سیاسی در حیطه سؤالاتی از قبیل «حکومت چیست؟»، «آیا به دولت نیاز است؟»، «چه چیزی حکومت را قانونی می کند؟»، «حکومت از چه حقوق و آزادی‌هایی باید محافظت کند؟»، «وظایف متقابل دولت و شهروندان چیست؟»، «چگونگی گردش قدرت»، «چگونگی توزیع قدرت» و «چگونگی مشارکت مردم در قدرت» بحث می‌کند.

         دکتر سیدسلمان‌صفوی


         تأملات فلسفی

تاریخ فلسفه حکایت تلاش‌های عقلی بشر با رویکرد انتقادی برای درک بهتر موضوعات اساسی هستی‌شناسی، شناخت‌شناسی, اخلاق و سیاست است. بشر بدون تفکر فلسفی از فهم انتقادی و سیستماتیک محروم می‌ماند. خواندن فلسفه به تنهایی اهمیت ندارد، اما تفکرِ فلسفی راهگشاست. تفکر فلسفی به معنای ظهور فعل اندیشیدن درباره مسائل اصلی انسان، تاریخ، جامعه، زندگی و هستی، به طور آزاد و روش‌مند است. فلسفه؛ اندیشیدن است، نه خواندن و تقلید کورکورانه. با تفکر فلسفی اصیل می‌توان آینده بهتری ساخت. در حقیقت فلاسفه معماران آینده‌اند. چگونگی آینده به محصول خروجیِ تفکر فلسفی بشر بستگی دارد. پس از آن دانشمندان، سیاسیون و نظامیان برای اجرای آن به خدمت در می‌آیند.

         دکتر سیدسلمان‌صفوی


         اندیشه‌های عرفانی و سیر احوالات شیخ صفی‌الدین


شیخ صفی‌الدین قدس‌الله سره فرمود: سالک زمانی از عالم بشرى رهایی می‌يابد كه جذبات الهى او را مجذوب گرداند. يعنى چندان كه در عالم بشريت و عقل است و از جذبات الهی محجوب است در نقصان است و به عالم بشريت و عقل مقید است. چون مجذوب شود و در جذبات الهى از عالم بشرى رهایی يابد، پرواى صلاح عالم بشرى از او سلب می‌گردد و با کسب معرفت، از اسرار نیز آگاه می‌شود و به معرفت الله نائل می‌گردد. لیک اگر در آن عالم بماند و او را به عالم بشرى باز نفرستند، ارشاد و تربيت از او به ظهور نمی‌رسد. لذا براى ارشاد و تكميل و تربيت بشر او را به عالم بشرى که خانه نقصان است باز پس می‌فرستند تا به تربيت و ارشاد و تكميل مریدان و سالکان بپردازد.

         مهوش‌السادات‌علوی

تلفن:
/ ۲۲۸۶۹۲۱۷ / ۲۲۸۴۶۱۵۳ / ۲۶۶۴۴۶۲۵ /
/ ۸۸۳۹۲۳۵۷ / ۸۸۳۹۲۴۸۲ / ۸۸۳۸۲۵۱۶ /
ایمیل انتشارات:
sa22869217@gmail.com
ایمیل آکادمی‌مطالعات ایرانی لندن:
philosophy@iranianstudies.org
تلگرام: chapemruz 09212344202
instagramFacebookآموزش صفحه‌آرایی، طراحی جلد کتاب، جلد گالینگور و آشنائی با اصطلاحات معمول در آماده‌سازی و چاپ کتاب